3 000 HUF
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-2 egyik tok sérült NMK.: 615, 696, 624