2 800 HUF
DN "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval, eredeti tokban + "A Haza Szolgálagáért Érdemérem arany fokozata" mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + "Kiváló Századparancsnok" és "Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok" jelvények T:1-2