Military

Number of items: 60

31611.

3 600 HUF
9,33
10,29

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:1-
31612.

4 000 HUF
10,36
11,43

31613.

3 600 HUF
9,33
10,29

31614.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-2 ...

3 000 HUF
7,77
8,57

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év" 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.
31615.

9 500 HUF
24,61
27,14

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN "Munkásőr" festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.
31616.

2 800 HUF
7,25
8,00

31617.

1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó...

3 000 HUF
7,77
8,57

~1970-1980. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-
31618.

2 000 HUF
5,18
5,71

DN "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval, eredeti tokban + "A Haza Szolgálagáért Érdemérem arany fokozata" mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + "Kiváló Századparancsnok" és "Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok" jelvények T:1-2
31619.

2 800 HUF
7,25
8,00

DN "Magyar Néphadsereg - Élenjáró" kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2
31620.

5 000 HUF
12,95
14,29

DN rangjelző csillag és orosz katonai gomb T:2,2- ND ranking star and Russian military button C:XF,VF
31621.

2 000 HUF
5,18
5,71

DN "Vitézi Jelvény" modern, zománcozott kis méretű kitűző T:2
31622.

2 400 HUF
6,22
6,86
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF