5xklf. kitüntetés eredeti szalagsávja (Vitézségi Érem, Katonai Jubileumi Kereszt, Mozgósítási Kereszt, Károly Csapatkereszt, Katonai Szolgálati Jel) használt, de jó állapotban 5xdiff original thin ribbons of the "Medal for Bravery, Military Jubilee Cross, Commemorative Cross, Charles Troop Cross, Military Service Sign" decoration in used, but good condition NMK 130., 269., 275., 295., 141-154.
9xklf aranyozott, műgyantás katonai jelvény, "Kiváló Növendék, Kiváló Katona (+miniatűr), Kiváló Szakaszparancsnok, Kiváló Századparancsnok" + "Aranykoszorús Kiváló Hallgató, Aranykoszorús Kiváló Szakaszparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Zászlóaljparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok". Mind eredeti pántokkal! T:1-2
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal, minatűrrel T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords, with miniature T:2
Ausztria DN "Hűséges Szolgálat Érdemérem - 40 év" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (40mm) T:1-,2 Austria ND "Faithful Service Medal - 40 years" gilded Br medal with original ribbon (40mm) C:AU,XF
Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül T:2 zománchiba Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon C:XF enamel error