Sports awards and sports commemorative medals
Number of items: 44
2239611
30893
379
26000
Numismatics
1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London részvételi érem a magyar résztvevők névsorával" Zn emlékérem eredeti tokban T:2 oxidáció
26 000 HUF
2144938
30894
379
Numismatics
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
2 600 HUF
2144988
30895
379
500
Numismatics
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-
2144990
30896
379
500
Numismatics
2145006
30897
379
500
Numismatics
1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-
2144986
30898
379
500
Numismatics
1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. GYŰRŰ II." fülezett Zn díjérem (40mm) + 1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. LÓUGRÁS III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:3
2145001
30899
379
500
Numismatics
1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-
2144950
30900
379
Numismatics
1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina
1 000 HUF
2195511
30901
379
2200
Numismatics
1963-1978. "Országos Sportnapok" 5xklf festett jelvény T:1,1-
2 200 HUF
2241988
30902
379
Numismatics
1976. "Az MLSZ 75 éves jubileuma alkalmából" aranyozott, műgyantás MLSZ-címerrel ellátott fém plakett eredeti tokban (70x95mm) T:2
1 400 HUF
2224443
30903
379
Numismatics
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (PP)
1 400 HUF
2195539
30904
379
Numismatics
1985. "100 éves az Újpesti Dózsa 1885-1985" alpakka emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (28,72g/0.925/42,35mm) T:1 (eredetileg PP)
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m