31522.
379. Closed Online auction
Worldwide commemorative medallions and plaques
20 000 HUF
Jugoszlávia 1937. "ZEFIB IZEMALJ. FILATEL. IZLOZBA BEOGRAD" aranyozott, zománcbetétes, egyoldalas jelzett Ag plakett, hátoldalon "HAVAS SUBOTICA" gyártói jelzéssel (107,60g/64x54mm) T:1-,2 kopott aranyozás