10691. 379. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
Augustin de Saint-Aubin (1736-1807): La savoneuse (erotikus metszet). Színes akvatinta, papír, jelzett nyomtatva a metszeten. Üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit