Wilhelm von Kaulbach (1805-1874) után: Kereszteslovagok (Kreuzfahrer). Rézmetszet, papír. Kiadja Alexander Duncker, Berlin. Lap alja és széle kissé sérült, felcsavarva. 52x62 cm
Benczúr Gyula (1844-1920): Szent István (Vajk) keresztelése. A Cs. K. Geográfiai Intézeti heliogravúr, nyomt. a Műsokszorosító Egylet Bécsben, kiadta az O. Magy. Képzőművészeti Társulat. Papír, jelzett a dúcon nyomtatva (Benczúr Gyula, München 1880) és a lap alján nyomtatva (festett és rajzolta Benczúr Gyula). Lap szélé foltos és szakadásokkal, felcsavarva, 69x40 cm
Zichy Mihály (1827-1906) festménye után: Árva leány sorsa. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap alja kisebb szakadással és hátoldala foltos, metszet ép, feltekerve, 67x45,5 cm
De Initiis Ac Maioribus Hungarorum Libir II. Cap. I. An Hunni Attilani ex Europea Scythia oriundi? (...). Részlet egy feltehetően XVIII. sz. könyvből. Üvegezett fa keretben. 24×16 cm
Augustin de Saint-Aubin (1736-1807): La savoneuse (erotikus metszet). Színes akvatinta, papír, jelzett nyomtatva a metszeten. Üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm