10650.
379. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
Össz. 2 db ex libris: Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris in memoriam Béres Ferenc. Linó, papír, jelzett, 8x4,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. Lustig István könyve. Klisényomat, papír, papírra kasírozva, jelzett a dúcon, 7×10,5 cm