10015. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
14
0 HUF
Bacsa András (1870-1933): Női hátakt. Olaj, fa, sérült. A művész a tanulmányait a Mintarajziskolában végezte, mestere Lotz Károly volt. 38,5×19 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit