10024. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Bányász István, működött a XX. sz. első felében, 1924-ben Nagybányán tanult: Pipázó férfi. Olaj, karton, kissé sérült. Fa keretben. 61x49 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit