10025. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Baranyai-Lőrincz Gusztáv (1886-1977): Faluvége. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, historizáló stílusú, kissé sérült régi fa keretben, 80×100 cm
Photo of the item taken by : scanner