7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Bényi László (1909-2004): Sátrak az erdőben (Cserkész tábor?). Vegyes technika, papír, jelzett a művész ajándékozási soraival, címadásával (Az első táborunk..) és datálásával (926.aug. 20.), amely szerint korai művei közé tartozik. Üvegezett keretben, 29,5×23,5 cm