14 000 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987), 2 db mű: Férfi és női (szülei, nagyszülei?) portré. Szén, papír, jelzett (egyik utólagos jelzéssel), datált (1922. nov. 17 és 25.), kissé sérült. Paszpartuban. Nagyon korai alkotások! 43,5×30 cm