10096. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
6 500 HUF
0 HUF
Egry jelzéssel: Hegyvidéki táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 28,5x41 cm
Photo of the item taken by : scanner