10104. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
3 400 HUF
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap szélén néhány apró folttal, 20x39,5cm
Photo of the item taken by : kozár_edit