10114. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Farkasházy Miklós (1895-1964): Áprilisi napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 13×23 cm