10113. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Farkasházy Miklós (1895-1964): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, foltos üvegezett keretben, 12,5×15 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk