10136. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alkony. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Díszes fa keretben, 25,5x36 cm.
Photo of the item taken by : kozár_edit