10145. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Geramb (?) 1908 jelzéssel: Nápolyi öböl vitorlásokkal. Olaj, karton, enyhén sérült, antik fa keretben, 15,5x25 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit