10157. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25,5×18,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert