8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Hermann Peters (1886-1970): Juius Hufnagel (?1877-1925) kormánytanácsnok portréja. Ceruza, pasztell, papír. Fa keretben, sérült és hiányos üveggel. 54,5x39,5 cm