10175. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Hibó Tamás (1947-1991): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Hibó 1974), számozott (75/100), üvegezett fa keretben, 26×35 cm
Photo of the item taken by : scanner