10180. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Holló László (1887-1976): Portré. Tus, papír, jelzett, lap tetején paszpartuzás nyomaival, fa keretben, 26,5×18 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit