10632. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül, Vaszary János Piranóí kikötő című, 1927-ben festett alkotása után: Kikötő. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 42,5x55,5 cm.
Photo of the item taken by : scanner