4 800 HUF
17
Jelzés nélkül: Vázlatok, össz. 26 db rajzzal, több Visóvölgy (Máramaros) helymeghatározással, további egy-egy darab Gyilkos-tó és Püspökladány felirattal. Akvarell és/vagy ceruza, papír. Lap bal széle papírra kasírozva. Részben sérült. Többsdégében 20×29,5 cm körüli méretben.