10523. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
18
0 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Testvérpár. Olaj, vászon, kissé sérült. Antik, korabeli díszes fa keretben. 95×70 cm
Photo of the item taken by : scanner