10247. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Csíkós vágtázó lovakkal. Olaj, vászon, kis felületi sérüléssel, jelzett, díszes fa keretben, 60×80 cm