5 000 HUF
Korányi Gábor (1952-): A remete. Aquatinta, mezzotinto, merített papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VII. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 29,5×19 cm