10279. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
25
0 HUF
Láng Rudolf (1904-1991): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, 42,5×60,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert