10328. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Molnár László József (1951-): Karc I. Aquaforte, merített papír, jelzett, űvészpéldány EA I/VII. Üvegezett fa keretben, 29×20,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit