10350. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Olajos György (1953-): Tanulmány 1980. Rézkarc, merített papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 12,5×27,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit