10522. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Járókelők az utcán. Akvarell, papír, hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Díszes, kissé sérült üvegezett fa keretben, 35×46 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit