10581. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Krizantém csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Fa keretben, 61,5x86,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit