12 000 HUF
23
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. (feltehetően német vagy osztrák?) festő munkája: Vadászok. Olaj, vászon. Díszes antik, korabeli, kissé sérült fa keretben, 47×55,5 cm / Unsigned, work of a (probably Austrian or German?) painter from the 19th century: Hunters. Oil on canvas. In antique wooden frame, 47×55,5 cm