15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, kongói festő 2 db munkája: Férfi és fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, fa keretben. 79×49 cm / Unsigned, painter from Congo, Africa: Portrait of a young lady and a man. Oil on canvas, framed 79×49 cm.