10352. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
17 000 HUF
0 HUF
Pál Gyula (1928-1981): Házak fákkal, Nyíregyháza. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben, 60×80 cm.
Photo of the item taken by : kozár_edit