10386. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
15
0 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989) - Sárkány. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (3/10). Üvegezett fa keretben, 6,5x5,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor