10396. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Sárközy Zoltán (1910-?): Esztergomi látkép a bazilával. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Historizáló stílusú díszes fa keretben, 55×69 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit