7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Siklódi Hegyi István (1917- ): Boglyák, Ágasegyháza. Olaj, farost, kissé sérült. Jelzett, hátoldalán is jelzett és autográf felirattal. 45x34,5 cm