10423. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Surányi Nándor (?-): Csíkos váza. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett fa keretben, 29,5×38 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit