10434. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Szatmár (?) jelzéssel: Napnyugta. Olaj, karton. Sérült, régi fa keretben, hátoldalán régi Hoffmann Ferencz, Bp. keretező címkével. 25×37 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit