15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Szilágyi Ilona (1904-1985): Reggeli köd (Dunakanyar?). Akvarell, papÃr, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat cÃmkéjével, mely szerint szerepelt a Képcsarno Dunaújvárosi fiókjának kiállÃtásán 1982-ben. Ãœvegezett fa keretben. 35,5×48,5 cm