10460. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Tassy Béla (1942-): Sólem Álechem világa I.. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 23,5x17 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit