10483. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros, esti hangulat, 1961. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1963-ból. Üvegezett fa keretben, 25×22,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor