10497. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Véssey Gábor (1948-): Epitáfeum. Hidegtű, merített papír, jelzett és datált (Véssey 2000.), számozott (18/20), üvegezett fa keretben, 29,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit