10500. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Nagy tiroli táj. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (5/25), lap bal felső sarka sérült, keretben, 68,5×98 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit