10502. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Villányi jelzéssel: Virágok. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva, foltos üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 45,5x35,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit