10519. 379. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Z. Kiss jelzéssel: Szoptató anya. Színezett rézkarc, papír, lap széle sérült, rézkarc ép, 19,5x14,5 cm
Photo of the item taken by : kh