Photo Number of items: 418
2239834
12670
379
Photo
Other collectibles
1881 Mikeszásza, itatóhely, kartonra kasírozott fotó, sérült kartonnal, 17×23 cm
4 000 HUF
2210733
12671
379
Photo
Other collectibles
1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: "1900. évi április 17-én készült". Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil....
2 400 HUF
2217357
12672
379
Photo
Other collectibles
cca 1940 3 db régi film fotó, némelyik pecséttel jelzett. 25x17 cm
1 200 HUF
2105631
12673
379
Photo
Other collectibles
2 000 HUF
1996089
12674
379
Photo
Other collectibles
20 000 HUF
2237989
12675
379
Photo
Other collectibles
1930 Törökszentmiklós Hagya szövetkezet nagy méretű tabló az üzlet képével, megviselt kartonon. 28x22 cm
2 000 HUF
2237411
12676
379
Photo
Other collectibles
cca 1900 Beszterce (Bistriz, Erdély), bányászok, fúvósok, 3 db kartonra kasírozott nagyméretű fotó, sérült karton, 17×24 cm
1 000 HUF
2237466
12677
379
Photo
Other collectibles
Bolland Lajos , Amerikába emigrált magyar fényképész post mortem (halál utáni) koporsós felvételei 31x25 cm
4 000 HUF
2237439
12678
379
Photo
Other collectibles
82 db keményhátú fotóból álló fotó tétel, vizitkártyák kabinet és tabló képek
9 000 HUF
2237479
12679
379
Photo
Other collectibles
15 db keményhátú fotó felvidéki műtermekből
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035